Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTI CENTENARUL MARII UNIRI

Număr anunț
DA21329051
Autoritate contractantă
Colegiul National Pedagogic "Gheorghe Lazar" Cluj-Napoca (CUI 4779036)
Furnizor / câștigător
ROVIMED PUBLISHING HOUSE SRL (CUI RO26554603)
Cod CPV
22114300-5 · Harti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298,32 RON
Valoare atribuită
298,32 RON
Data publicării
27.09.2018 18:55
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

298,32 RON

din 298,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.