Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii a unitatilor de invatamant din comuna Ghimpati

Număr anunț
DA21114318
Autoritate contractantă
Primaria Ghimpati Giurgiu (CUI 5123748)
Furnizor / câștigător
GABRIEL VALENTIN CONSTRUCT SRL (CUI 38154023)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.000 RON
Valoare atribuită
36.000 RON
Data publicării
03.09.2018 08:34
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.000 RON

din 36.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.