Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE COPIATOR TOSHIBA EST 207

Număr anunț
DA21921329
Autoritate contractantă
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TODIREŞTI (CUI 17140599)
Furnizor / câștigător
SERVTECH SRL (CUI RO18352557)
Cod CPV
50323200-7 · Servicii de reparare a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.009 RON
Valoare atribuită
1.009 RON
Data publicării
03.12.2018 12:42
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.009 RON

din 1.009 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.