Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ac punctie sternala Mielo-Aspiratie,Ac pentru biopsie maduva osoasa
- Număr anunț
- DA21104013
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
- Cod CPV
- 33141323-0 · Ace de biopsie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.230 RON
- Valoare atribuită
- 2.230 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 13:49
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.230 RON
din 2.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro