Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seringa goala de 200 ml pentru CT
- Număr anunț
- DA20751095
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- THREE PHARM SRL (CUI RO26361386)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 11:37
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.000 RON
din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro