Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seringi 10ml cu ac ( SERINGI ) din 3 componente Seringa 10 ml ac G21 0,80 X 40mm
- Număr anunț
- DA21111610
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 12:40
- Termen limită
- 06.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 09:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.600 RON
din 1.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro