Atribuită Cumpărare directă

Pachet diverse materiale

Număr anunț
DA36414498
Autoritate contractantă
COMUNA STRAJA (CUI 4441360)
Furnizor / câștigător
TERAPONT INSTAL S.R.L. (CUI 36151594)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
685,95 RON
Data publicării
02.09.2024 14:31
Data finalizării
04.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

685,95 RON