Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie copiator Canon - Inlocuire fuser film
- Număr anunț
- DA21917639
- Autoritate contractantă
- SCOAL GIMNAZIALA "GEORGE VASLAN (CUI 14077810)
- Furnizor / câștigător
- JUMP SRL (CUI 15162035)
- Cod CPV
- 50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.226,89 RON
- Valoare atribuită
- 2.226,89 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 10:59
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.226,89 RON
din 2.226,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro