Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ROBINET DE TRECERE BIANCHI DIN ALAMA CROMATA CU SFERA SI MANETA PT APA FI-FI 1"
- Număr anunț
- DA20957597
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 264,70 RON
- Valoare finală
- 264,70 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 12:37
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.