Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hartie xerox A4

Număr anunț
DA20746781
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA PENTRU ACTIVITATI NUCLEARE (CUI RO10882752)
Furnizor / câștigător
AMADOCOM SRL (CUI RO10374347)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.318,80 RON
Valoare finală
1.318,80 RON
Data publicării
29.06.2018 18:26
Data finalizării
02.07.2018 19:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.