Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,9% sub estimat
Proiectarea si executia lucrarilor pentru obiectivul de investitii, "Modernizare punct de redresare in zona Cicero "
- Număr anunț
- SCN1013724
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO EXCEL GREEN CONSULTING SRL (CUI 31047178)
- Cod CPV
- 45232221-7 · Statie electrica de transformare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.844.863,08 RON
- Valoare atribuită
- 3.348.586,70 RON 12,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.08.2018 17:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1005013
- Termen limită
- 10.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020789
Documente
Documentația de atribuire
- aviz tehnic de racordare.pdf.p7s
- Certificat de urbanism - CICERO.pdf.p7s
- Contract de lucrari- proiectare si executie - Cicero.docx.p7s
- CS-lucrari - Cicero.DOC.p7s
- FisaDate_DF1020789.pdf
- Formular cadru Propunerea financiara.docx.p7s
- Formular cadru Propunerea tehnica.docx.p7s
- formulare.docx.p7s
- memoriu SF Instalatia de utilizare var. 2_modif_clau.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTRO EXCEL GREEN CONSULTING SRL CUI RO31047178
Valoare atribuită
3.348.586,70 RON
din 3.844.863,08 RON estimat
12,9%
Adjudecat la 87,1% din estimat · economie 496.276,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.