Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,1% sub estimat

Carne pasare

Număr anunț
DA21626265
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOMNEASCA (CUI 17220477)
Furnizor / câștigător
FERMADOR SRL (CUI RO6550631)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
611,75 RON
Valoare atribuită
586,60 RON 4,1% sub estimat
Data publicării
01.11.2018 11:04
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

586,60 RON

din 611,75 RON estimat 4,1%

Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 25,15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.