Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,4% sub estimat
Tub conector joasa presiune in T cu supapa compatibil Medrad/Imaxeon Spectris, Stellant, Salient
- Număr anunț
- DA20953361
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI RO27335105)
- Cod CPV
- 44164310-3 · Tuburi si racorduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.295 RON
- Valoare atribuită
- 18.390 RON 9,4% sub estimat
- Data publicării
- 02.08.2018 08:29
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.390 RON
din 20.295 RON estimat
9,4%
Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 1.905 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.