Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat

REACTIVI

Număr anunț
DA20953135
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
24316000-2 · Apa distilata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.319 RON
Valoare atribuită
5.313 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
02.08.2018 07:57
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.313 RON

din 5.319 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 6 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.