Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESE AGRICOLE
- Număr anunț
- DA20952990
- Autoritate contractantă
- COMUNA SMARDIOASA(PRIMARIA) (CUI 4920541)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA AGROPARTS SRL (CUI RO33648093)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.550,42 RON
- Valoare atribuită
- 5.550,42 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 21:10
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.550,42 RON
din 5.550,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro