Ofertă refuzată Cumpărare directă

AVIZIER SECURIZAT ORIZONTAL PT. SPATII EXTERIOARE(METALO CERAMICA) 750X1010

Număr anunț
DA20738219
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.130 RON
Valoare finală
4.130 RON
Data publicării
28.06.2018 17:10
Data finalizării
02.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.