Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PULPE PUI SUPERIOARE CU OS REF
- Număr anunț
- DA21620985
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
- Furnizor / câștigător
- PION IMPEX SRL (CUI RO6697870)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,88 RON
- Valoare atribuită
- 107,88 RON
- Data publicării
- 31.10.2018 15:15
- Termen limită
- 05.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107,88 RON
din 107,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro