Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RULETA 60M BANDA F. STICLA 2-34-775
- Număr anunț
- DA20722725
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 30192200-3 · Rulete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137,82 RON
- Valoare atribuită
- 137,82 RON
- Data publicării
- 27.06.2018 13:17
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
137,82 RON
din 137,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro