Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REZERVOR APA 'STOCKKIT' CILINDRIC ORIZONTAL 1500 LT. + VAS DE EXPANSIUNE VAREM, DIN OTEL, CILINDRI
- Număr anunț
- DA20948208
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIA (CUI 2845370)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44611600-2 · Rezervoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.088,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.088,24 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 11:33
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.088,24 RON
din 1.088,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro