Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 46,2% sub estimat
Achiziţie hârtie, articole din hârtie şi produse din papetărie pentru birou
- Număr anunț
- SCN1013709
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 118.813,80 RON
- Valoare atribuită
- 63.949,20 RON 46,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.08.2018 16:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1008327
- Termen limită
- 12.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020671
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Valoare atribuită
63.949,20 RON
din 118.813,80 RON estimat
46,2%
Adjudecat la 53,8% din estimat · economie 54.864,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.