Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPE SI PIEPT DE PUI

Număr anunț
DA21612814
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA" BACAU (CUI 12218816)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI RO14327259)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.071,90 RON
Valoare atribuită
1.071,90 RON
Data publicării
31.10.2018 10:12
Termen limită
05.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.071,90 RON

din 1.071,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.