Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contracte furnizare blocuri- O

Număr anunț
DA20751978
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
PAL GRAFIC 96 SRL (CUI RO6713593)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425 RON
Valoare atribuită
425 RON
Data publicării
02.07.2018 12:17
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425 RON

din 425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.