Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DVD Writer extern LG GP57ES40, USB 2.0, argintiu
- Număr anunț
- DA21630093
- Autoritate contractantă
- Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30233152-1 · Dispozitiv de citire si/sau inscriptionare DVD-uri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76,14 RON
- Valoare atribuită
- 76,14 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 13:31
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
76,14 RON
din 76,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro