Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet auxiliare
- Număr anunț
- DA21350360
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA VÂLCANESTI (CUI 28943518)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39515000-5 · Perdele, draperii, baldachine si storuri textile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 283,89 RON
- Valoare atribuită
- 283,89 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 13:49
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
283,89 RON
din 283,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro