Ofertă refuzată
Cumpărare directă
servicii de verificare tehnica periodica 3 centrale termice – OJP Mehedinti
- Număr anunț
- DA20938247
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- MLTR CONSULTING SRL (CUI RO9175570)
- Cod CPV
- 71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.520 RON
- Valoare finală
- 1.520 RON
- Data publicării
- 31.07.2018 10:25
- Data finalizării
- 02.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.