Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dirigentie de santier Reabilitare Camin Cultural Draghici cu amenajari interioare
- Număr anunț
- DA21610867
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAESTI (PRIMARIA MIHAESTI) (CUI 4122540)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL PROIECT CONSULT SRL (CUI 18648669)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 31.10.2018 08:55
- Termen limită
- 05.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 08:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro