Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motopompa Honda WT 40 XK 3 + 10 l ulei + 10 m furtun absortie + 20 m furtun refulare

Număr anunț
DA20749553
Autoritate contractantă
COMUNA CRIZBAV (CUI 15141180)
Furnizor / câștigător
TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
Cod CPV
42122100-1 · Pompe pentru lichide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.771,43 RON
Valoare atribuită
7.771,43 RON
Data publicării
02.07.2018 10:33
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.771,43 RON

din 7.771,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.