Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prelata dimensiunea 5,3x3,1 m

Număr anunț
DA20749066
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
SIAN IMAGE MEDIA SRL (CUI RO24242710)
Cod CPV
39522100-8 · Prelate, copertine si storuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.190 RON
Valoare atribuită
1.190 RON
Data publicării
02.07.2018 10:13
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.190 RON

din 1.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.