Ofertă acceptată Cumpărare directă

CRUCE CARDAN G9U034BTA 19X48

Număr anunț
DA21349806
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
Furnizor / câștigător
LAUST IMPEX SRL (CUI RO6466329)
Cod CPV
34941500-0 · Cruci cardanice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,10 RON
Valoare atribuită
231,10 RON
Data publicării
01.10.2018 13:34
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,10 RON

din 231,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.