Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE DEZINFECTIE, DEZINSECTIE ;I DERATIZARE

Număr anunț
DA21096593
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC MUNICIPIUL ONESTI (CUI 7890933)
Furnizor / câștigător
PRO-GREEN SRL (CUI 14345417)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.168,65 RON
Valoare finală
1.168,65 RON
Data publicării
29.08.2018 15:34
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.