Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat
DURACELL BATERII BASIC 18 BUC
- Număr anunț
- DA21924108
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC MITROPOLIT IOAN METIANU (CUI 29413030)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 31440000-2 · Baterii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49,98 RON
- Valoare atribuită
- 49,68 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2018 14:01
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49,68 RON
din 49,98 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 0,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.