Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI REPARATII MONUMENTE ISTORICE
- Număr anunț
- DA21923507
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DEJ (CUI 4349179)
- Furnizor / câștigător
- SEL BEL SRL (CUI RO25463086)
- Cod CPV
- 45212314-0 · Lucrari de constructii de monumente istorice sau memoriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.484,16 RON
- Valoare atribuită
- 15.484,16 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 13:44
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.484,16 RON
din 15.484,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro