Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROMANIA,harta de perete fizica-geografica

Număr anunț
DA21920983
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE EXCELENTA (CUI 35287190)
Furnizor / câștigător
DIVERTA.RO INTERNATIONAL SRL (CUI RO15951977)
Cod CPV
22114300-5 · Harti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329,89 RON
Valoare atribuită
329,89 RON
Data publicării
03.12.2018 12:31
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

329,89 RON

din 329,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.