Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI COMPARTIMENTARE /FERESTRE PVC

Număr anunț
DA21920775
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI RO1107650)
Furnizor / câștigător
MORA SFM (CUI RO26148958)
Cod CPV
45421141-4 · Lucrari de compartimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.344,34 RON
Valoare atribuită
3.344,34 RON
Data publicării
03.12.2018 12:25
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.344,34 RON

din 3.344,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.