Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Usa rezistenta la foc 90 de minute
- Număr anunț
- DA21920374
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,STEFAN CEL MARE"ZEMES (CUI 29110761)
- Furnizor / câștigător
- GSC SELVIR SRL (CUI RO27989851)
- Cod CPV
- 35111400-9 · Echipament de evacuare in caz de incendiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.640 RON
- Valoare atribuită
- 1.640 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 12:13
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.640 RON
din 1.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro