Ofertă acceptată Cumpărare directă

set-saltele,pilote,perne-Gradinita.nr.5

Număr anunț
DA21119711
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VASILE ALECSANDRI ROMAN (CUI 17507874)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI RO15016633)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.795,40 RON
Valoare atribuită
2.795,40 RON
Data publicării
03.09.2018 13:09
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.795,40 RON

din 2.795,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.