- Număr anunț
- DA20735269
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR AL JUD IASI (CUI 4701614)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39224200-0 · Perii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.268,99 RON
- Valoare finală
- 1.268,99 RON
- Data publicării
- 28.06.2018 13:57
- Data finalizării
- 02.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.