- Număr anunț
- DA20932462
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA PENTRU ADMINISTRAREA ACTIVELOR STATULUI (CUI 11795573)
- Furnizor / câștigător
- TAG GRUP SRL (CUI RO16316000)
- Cod CPV
- 18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302,52 RON
- Valoare atribuită
- 302,52 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 12:52
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 12:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
302,52 RON
din 302,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro