Ofertă acceptată Cumpărare directă

300G CAMPOFRIO SALAM VARA 2+1

Număr anunț
DA21354272
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE ANTIPA BACAU (CUI 4278450)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174,20 RON
Valoare atribuită
174,20 RON
Data publicării
01.10.2018 16:08
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 16:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174,20 RON

din 174,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.