Ofertă acceptată Cumpărare directă

MAŞINĂ PROFESIONALĂ DE CURĂŢAT CARTOFI PPJ 20 SC

Număr anunț
DA21914666
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
Furnizor / câștigător
CROWN COOL SRL (CUI RO14911923)
Cod CPV
39314000-6 · Echipament de bucatarie industriala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.009,09 RON
Valoare atribuită
7.009,09 RON
Data publicării
03.12.2018 09:26
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.009,09 RON

din 7.009,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.