Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banda corectoare Kores Scooter 4.2mmx8m. Cod RTC KS880000
- Număr anunț
- DA20956947
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL AMBULANTA JUDETEAN NEAMT (CUI 7454225)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30192910-3 · Pelicula sau banda corectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113,80 RON
- Valoare atribuită
- 113,80 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 12:01
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
113,80 RON
din 113,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro