Ofertă acceptată Cumpărare directă

PASTA TOMATE MENIU DE A GATA 720 ML

Număr anunț
DA21912987
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA "POPESCU NEVEANU (CUI 4914108)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
15331420-7 · Tomate in conserva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
832,90 RON
Valoare atribuită
832,90 RON
Data publicării
03.12.2018 06:29
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

832,90 RON

din 832,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.