Ofertă acceptată Cumpărare directă

Matura pvc cu fir lung

Număr anunț
DA20751829
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79 RON
Valoare atribuită
79 RON
Data publicării
02.07.2018 12:11
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79 RON

din 79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.