Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,1% sub estimat
THOMAS MAISTER SOLUTIE SPATII/OBIECTE SANITARE PRO
- Număr anunț
- DA20751495
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI RO4269126)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 520,80 RON
- Valoare atribuită
- 483,60 RON 7,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2018 11:54
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
483,60 RON
din 520,80 RON estimat
7,1%
Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 37,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.