Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASA INOX-FIXA DIMENSIUNI 85X90X60 SI MASA INOX FIXA- DIMENIUNI 91X90X50
- Număr anunț
- DA20954032
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI RO4269126)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.720 RON
- Valoare atribuită
- 1.720 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 09:23
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 12:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.720 RON
din 1.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro