Ofertă acceptată Cumpărare directă

IAURT NATURAL 1000 ML

Număr anunț
DA21602072
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 68 (CUI 35038830)
Furnizor / câștigător
TOTAL TOP GLOBAL SRL (CUI RO15957120)
Cod CPV
15551310-1 · Iaurt natural (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330,40 RON
Valoare atribuită
330,40 RON
Data publicării
30.10.2018 11:07
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

330,40 RON

din 330,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.