Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,6% sub estimat
Cheie HASP retea 10 calculatore CAS++ Platforma computerizată de evaluare psihologică CAS++
- Număr anunț
- DA21605901
- Autoritate contractantă
- GRUPAREA DE JANDARMI MOBILA CLUJ NAPOCA (CUI 34603812)
- Furnizor / câștigător
- COGNITROM S.R.L. (CUI RO14033431)
- Cod CPV
- 33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.075,63 RON
- Valoare atribuită
- 8.571,43 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 30.10.2018 13:35
- Termen limită
- 05.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 10:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.571,43 RON
din 9.075,63 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 504,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.