Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aniosept Activ - STERILIZANT LA RECE PE BAZA DE ACID PERACETIC
- Număr anunț
- DA20744388
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED IMPEX SRL (CUI RO25115790)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 29.06.2018 12:48
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.600 RON
din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro