Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLACAJ ALBASIA 6X2440X1220
- Număr anunț
- DA21118653
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Furnizor / câștigător
- BADUC SA (CUI RO1568611)
- Cod CPV
- 44191500-0 · Lemn densificat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.065,20 RON
- Valoare atribuită
- 8.065,20 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 12:15
- Termen limită
- 08.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.065,20 RON
din 8.065,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro