Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tub conector de joasa presiune CT,Kit seringa injector Imaxeon Salient 190 ml
- Număr anunț
- DA20948484
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI RO27335105)
- Cod CPV
- 33194110-0 · Pompe de perfuzie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.430 RON
- Valoare atribuită
- 1.430 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 11:46
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.430 RON
din 1.430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro